Arendus.

Teie ettevõtte edus mängib võtmerolli ka see, kui võimsalt olete esindatud veebis.
Kerige alla
Kodulehed.
Kodulehed.
Kodulehed.
Kodulehed.
Kodulehed.
Kodulehed.
Kodulehed.
Kodulehed.
1
Maandumislehed
2
Ettevõtte veebilehed
3
Promo-veebilehed
4
Infosüsteemid
5
Veebirakendused
Meie maailm on võrgus. Tänapäeval Teie koduleht peab silma paistma, looma seoseid ja panema kasutajad tegutsema. Te ei investeeri kodulehte, vaid digikunsti, mis sobib ideaalselt Teie brändi, väärtuste, andmete ja eesmärkidega.

See on oma klassi parim lahendus, mis saavutab nii rahalisi kui ka turunduseesmärke. Ja meie kutsumus on töötada koos Teiega kodulehe kallal, mis viib Teid eesmärkidele üha lähemale.
E-poed.
E-poed.
E-poed.
E-poed.
E-poed.
E-poed.
E-poed.
E-poed.
1
Tarne- ja makselahendused
2
Lao liidestus (Erply, Directo, Ektaco ja muu)
3
Toodete import ja eksport (XML/API)
4
Raamatupidamine (Erply, Directo, Ektaco, Merit ja muu)
5
Piiramatute võimalustega e-poe platvorm
Inimestele meeldib veebist osta ja meile meeldib luua sõbralikke veebipoode, keerukusest sõltumata. Loome suure jõudlusega e-poode, mis tõmbavad inimesi ainulaadsesse tootemargimaailma, äratades nende ürgsed instinktid. Meie tiim suudab luua e-poe, mis on varustatud kõigega, mida on vaja Internetis reaalajas kauplemiseks.
SEO.
SEO.
SEO.
SEO.
SEO.
SEO.
SEO.
SEO.
1
SEO audit ja strateegia koostamine
2
Veebilehe väline SEO (off-page SEO)
3
Veebilehe sisene SEO (on-page SEO)
Otsingumootori optimeerimine (search engine optimization, SEO) on kunst ja teadus, kuidas saada veebisaite otsingumootorites, näiteks Googleʼis, kõrgemale kohale.

Teisisõnu tähendab SEO oma kodulehe kujunduses ja sisus teatud muudatuste tegemist, mis teevad Teie kodulehe otsingumootori jaoks atraktiivsemaks. Kuna otsing on üks peamisi viise, kuidas inimesed internetis uut sisu avastavad, võib kõrgem koht otsingumootorites suurendada liiklust kodulehele.

Googleʼis ja teistes otsingumootorites on tulemuste lehel esimesed sageli tasulised reklaamid, neile järgnevad tavalised tulemused, mida otsinguturundajad nimetavad „orgaanilisteks otsingutulemusteks“. Meie SEO-teenuse eesmärk on saavutada tulemusi olenemata Teie ettevõtte või teenuse tüübist.