Digiagentuur - AVDAY

hello@avday.ee

(+372) 53045519

Internetiturundus: digireklaam ja kodulehe optimeerimine.

Meil on aastatepikkune kogemus digi-turundusvaldkonnas!

Kerige alla >

Me teeme Teie äri nähtavaks!

Pakume oma klientidele ainult kõige tõhusamaid tööriistu.

Internetiturundus teeb Teie ettevõtte klientidele nähtavaks, suurendab kodulehe külastusi, müüki ja turuosa. Meie teenuste nimekirjas on kodulehe optimeerimine (SEO), Google Reklaam (Adwords) kontekstipõhine reklaam, kuvareklaam ja SMM (sotsiaalmeedia turundus). Nende vahendite oskuslik kasutamine on Teie tootemargi eduka reklaami tagatis.

Iga projekti puhul rakendame ainulaadset, strateegiapõhist käsitlust!

Iga meie tegevuse alus on projekti süvaanalüüs. Me uurime kliendi ettevõtet ja ärieesmärke, teeme konkurentide ja sihtrühma analüüsi. Just see osa kogu tööst määrab projekti edukuse. Samal ajal kui enamik teenusepakkujaid ei pööra sellele osale piisavalt tähelepanu, pühendame meie sellele kuni 30 protsenti oma ajast!

6+

Rohkem kui kuus aastat kogemusi digi- ja disainivaldkonnas.

200+

Klienti kõikjal maailmas (Eesti, Leedu, Norra, Rootsi, Soome, Inglismaa ja Venemaa).

80000+

Külastajat kasutab meie ettevõtte loodud tooteid iga päev.

01. Kodulehe optimeerimine (SEO).

Tõstame Teie kodulehe Google’i otsingumootoris esilehele, keskendudes Teie müügitulemuste parandamisele läbi hinnapäringute mahu ja ostude kasvatamise.

Kodulehe optimeerimine on kodulehe nähtavuse suurendamine otsingumootori tulemustes. See toob kodulehele rohkem liiklust ning läbi selle suureneb Teie ettevõtte nähtavus ja kasvab brändi tuntus.

Kodulehe optimeerimise protsess

+
 • Briifimine (projekti arutelu)
 • Turundusstrateegia koostamine
 • Kliendi kodulehe SEO audit
 • Konkurentide analüüs ja SEO audit
 • Märksõnade analüüs
 • Sisuloome (turunduslikud tekstid)
 • Kodulehe sisene optimeerimine (tehniline SEO)
 • Kodulehe väline optimeerimine
 • Google analytics seadistamine
 • Igakuised raportid ja statistika

al. 100€/kuus

Hinnavahemik

al. 90 päeva

Tähtaeg

02. Google'i Reklaam, ehk Google Adwords.

Google Adwords'i näol on tegu ühe efektiivseima reklaamiliigiga, kus reklaam jõuab vaid nendeni, kes on Teie tootest või teenusest huvitatud.

Aitame Teile Adwordsi keerukustest jagu saada ning jõuda reaalsete tulemusteni päringute, klientide ja müügi näol.

Google'i reklaami loomise protsess

+
 • Briifimine (projekti arutelu)
 • Turundusstrateegia koostamine
 • Konkurentide analüüs
 • Märksõnade analüüs
 • Reklaamikampaania planeerimine
 • Reklaamikampaania loomine
 • Reklaamikampaania haldamine
 • Google analytics seadistamine
 • Igakuised raportid ja statistika

al. 150€/kuus

Hinnavahemik

al. 30 päeva

Periood

03. Sotsiaalmeedia turundus.

Sotsiaalmeedia turundus on tänapäeval efektiivne turundusmeetod. Sotsiaalmeedia võimaldab reklaami valitud sihtrühmale täpselt suunata ja annab mõõdetavaid tulemusi.

Enamus ettevõtetest on Facebook’is tänaseks esindatud, kui sotsiaalmeedia pakub peale Facebooki lisaks hulgaliselt võimalusi teiste sotsiaalmeediavõrgustike näol nagu Instagram, Vkontakte, Twitter, LikedIn, Google+, YouTube, Pinterest jne.

Sotsiaalmeedia turunduse protsess

+
 • Briifimine (projekti arutelu)
 • Turundusstrateegia koostamine
 • Konkurentide analüüs
 • Reklaamikampaania planeerimine
 • Reklaamikampaania loomine
 • Visuaalide ja tekstide loome
 • Reklaamikampaania haldamine
 • Igakuised raportid ja statistika

al. 100€/kuus

Hinnavahemik

al. 30 päeva

Periood

Meie eesmärk on olla partner, kes kuulab ja mõtleb Teiega kaasa.

Koostöös oleme võimelised ellu viima ka kõige hullumeelsemaid ideid! Meie klientideks on nii väiksed, kui ka suured ja rahvusvahelised ettevõtted.

club hollywood - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminelaitse graniitvilla - club hollywood - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminebörg kinnisvara - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminesillamäe haigla - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimine
marimarta - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminetauno kangro - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimineckf kinnisvara - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimineeviko - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimine
rtg projekt - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminerattad24- internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimineconex - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminewindair - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimine

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate vastused kõige enam korduvatele küsimustele. Kui Teil ei õnnestunud leida vajalikku infot siis kindlasti võtke meiega ühendust.

Mis on internetiturundus?

+

Internetiturundus on toodete või teenuste turundamine ja müügi suurendamine digivaldkonna kaudu. Selleks võidakse kasutada nii oma kodulehte kui ka muid kanaleid.

Internetiturunduse alla kuuluvad:
1. PPC - suunatud reklaamid otsingumootorite tulemuste lehel, bannerid, ajaveebid, interaktiivsed reklaamid;
2. SMM - turundus sotsiaalmeedia kaudu, reklaamivõrgustikud;
3. E-mail turundus, ehk otsepostitus e-maili teel.

Mis on kodulehe optimeerimine otsingumootoritele (SEO)?

+

Kodulehe optimeerimine (ingl search engine optimization, lühend SEO) on kodulehe nähtavuse suurendamine otsingumootori tulemustes. Näiteks, kui Teie potentsiaalne klient otsib teavet teatud toote/teenuse kohta, siis 90% juhtudest avab ta esmalt Google’i otsingumootori ja sisestab märksõnad. Ettevõtted, mis asuvad esimesel leheküljel, saavad 92% kogu Google’i liiklusest, aga need ettevõtted, mis ei asu Google’i esilehel, saavad ainult 6% kogu Google’i liiklusest.

Statistika järgi üle 92% inimestest piirdub ainult esilehega:
92% - esimesel lehel;
5% - teisel lehel;
1% - kolmandal lehel.

Ääretult oluline on iga ettevõtte, toodet või teenust puudutava märksõna otsingu puhul jõuda otsingutulemuste esilehele. Kodulehe optimeerimise eripäraks on see, et selle teostamine nõuab suuremal või vähemal määral kodulehe muutmist, sealhulgas mitmete pealkirjade ja sisutekstide muutmist ja ümberpaigutamist.

Kodulehe optimeerimise suurimaks plussiks on see, et saame kasvatada väga asjakohaste sõnade otsinguid Teie veebilehel kordades!

Mis on Google'i reklaam (Google Adwords)?

+

Google Adwords klikipõhise reklaami näol on tegu ühe efektiivseima reklaamiliigiga. Google’i reklaami abil olete klientidele nähtav just siis, kui nad otsivad Google’ist Teie pakutavaid teenuseid või tooteid. Google reklaami kampaaniaid saab korralda minutitäpsuse ajastusega sihtida meetritäpsusega regiooni ning kohandada valitud segmentidele. Võrreldes tavapäraste internetireklaami meetoditega võimaldab Google Adwords vähendada "reklaamimüra" ning jõuda täpselt nende klientideni, kes sellest teenusest huvitatud on.

Google reklaamiga saate kiiresti tuua oma kodulehele uusi külastajaid ja suurendada päringute arvu/müüki. Eestis on Google Adwords tänapäeval üks tõhusamaid viise jõuda potentsiaalse kliendini.

Kuidas Google’i reklaam töötab?
Otsingureklaamid ilmuvad Google’i otsingutulemustest ülalpool, kui inimesed otsivad tooteid ja teenuseid, mida pakute just Teie. Adwords’i eelis on see, et maksate vaid siis, kui inimene klõpsab Teie reklaamile. Ühe kliki hind on tavaliselt 0.10€ ja 1.5€ vahemikus.

Mis on sotsiaalmeedia turundus?

+

Sotsiaalmeedia turundus on hoogsalt populaarsust kogunud turundusviis. Sotsiaalmeedia ei ole samas ühepoolne info edastamine - see tähendab suhtlust nii enda klientide kui ka teiste huvigruppidega. Tänapäeval enamus ettevõtetest on Facebook’is ja Instagram'is tänaseks esindatud, kuid puudub paljudel sotsiaalmeedia strateegia.

Sotsiaalmeedia võimaldab reklaami valitud sihtrühmale täpselt suunata ja annab mõõdetavaid tulemusi. Sotsiaalmeedia turundus on edukas tänu laiale kasutajaskonnale.

Sotsiaalmeedia turunduse eesmärgid:
1. Uudiste ja info jagamine – sotsiaalmeedia abil on uudiste ja info jagamine palju lihtsam ja kiirem kui teiste meediakanalite kaudu. Kommentaarid ja jagamised näitavad, milline info on su fännidele olulisem.

2. Tarbijakampaaniad – kampaaniates osalemine on sotsiaalmeedias eriti populaarne, tuues hulgaliselt uusi järgijaid. Tuleb kostitada oma fänne aeg-ajalt uute pakkumiste ja kampaaniatega, et hoida neid huvitatuna.

Oleme avatud uutele partnerlustele.
Jaga oma ideed meie meeskonnaga!

Räägi oma ideest lähemalt >