KKK

Kes te olete, millega tegelete?

Oleme terviklik loome-, disaini-, digipartner, kes aitab oma klientidel leida erakordseid lahendusi, luues meeldejäävaid brände ja digitooteid (bränding / logo / graafiline disain / veebilehed / e-poed / turundus).

Mis on teie lähenemise eelis?

Iga meie tegevuse alus on projekti süvaanalüüs. Me uurime kliendi ettevõtet ja ärieesmärke, ennustame KPId (KPI – tulemuslikkuse põhinäitaja, -mõõdik) ning pakume lahendusi nende saavutamiseks. Lõpuks leiame parima lahenduse ja tehnoloogia väljamõeldud strateegia elluviimiseks.

Meie valem: Strateegia + Loovus + Esteetika + Funktsionaalsus = Tõhus ja läbimõeldud lahendus!

Mida tähendab turunduslikult läbimõeldud koduleht?

Kodulehe tegemine, mis on turunduslikult läbimõeldud ning millel on terviklik strateegia, tagab ettevõtte jätkusuutlikkuse ja pikaaegse turul püsimise. Selline koduleht peab täitma õigel ja tõhusal moel konkreetseid ülesandeid: meelitama ligi uusi ja hoidma olemasolevaid kliente, suurendama teadlikkust, toetama mainet, jagama ettevõtte kohta teavet ning kindlasti looma võimaluse leida uusi kliente ja äripartnereid.

Personaalne või valmiskujundus?

Tänapäeval ettevõtte edu alus on kasutajaga kodulehe kaudu loodav emotsionaalne side. Sideme loomine algab esmamuljest. Kuna veebilehest kujuneb arvamus kiiresti, näitab see, et esmamulje oleneb disainist ja mitte sisust. Sobiv disain jätab hea mulje ja inimene jääb veebilehele.

Kõik meie poolt loodud kodulehed on personaalse kujundusega!

Palju maksab kodulehe tegemine?

Ettevõtted ostavad järelmaksuga kinnisvara, autosid, tehnikat ja mööblit, et oma ärisse investeerida. Ka kodulehe valmistamine on investeering vähemalt 5 aastaks. Pärast seda on tavaliselt vaja teha vaid kerge värskendus (kujundus, sisu, funktsionaalsus jne), mis ei ole kuigi kallis protsess.

Hea näide: Te võite osta tutika Dacia Sandero hinnaga 9000 eurot või soetada uue Mercedes-Benz CLA ning maksta selle eest 39 000 eurot. Algul tundub, et auto on auto: käivitub, sõidab punktist A punkti B, rattad on all ja rool on küljes. Pärast analüüsimist saate aru, miks üks masin maksab 4 korda rohkem kui teine. Täpselt samamoodi nagu erinevad üksteisest kaks autot, on erinevad ka kaks kodulehte.

Professionaalne ja turunduslikult läbimõeldud koduleht võib Teie äri käivet suurendada näiteks 50, 100, 1000, 10 000€ võrra kuus. Kõik see sõltub sellest, kui hästi koduleht on valmistatud, optimeeritud ja turundatud.

Personaalne ja turunduslikult läbimõeldud koduleht maksab ca 1500€ ja e-pood ca 3000€.
Te ei maksa koodi ega kujundusmalli, vaid kodulehe loodud märgatava kasu eest.

Kui kaua kodulehe valmistamine aega võtab?

Ajakulu sõltub sellest, millise täitumusega kodulehte tahetakse ehk milliseid töid millises mahus tuleb teha. Üldiselt võib kodulehe valmimine aega võtta 2 nädalast kuni mitme kuuni.

Mis on kohanduv veebileht?

Kohanduv koduleht – tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab teie veebilehe kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebilehest erinevaid versioone mistahes seadmetele. Muudame Teie kodulehe tulusaks ja kohanduvaks! Kohanduv veebileht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.
Võtke ühendust!
Mille vastu tunnete huvi:
Me austame Teie isikuandmete konfidentsiaalsust ja tegutseme alati kooskõlas andmekaitseseaduse sätetega.
Täname päringu eest! Saime Teie päringu kätte ja vastame sellele esimesel võimalusel.
Oops! Something went wrong while submitting the form.