Digiagentuur - AVDAY

hello@avday.ee

(+372) 53045519

Graafiline disain, bränding, UX ja UI.

Kvaliteetne disain suurendab mistahes kauba või teenuse maksumust.

Kerige alla >

Kõik armastavad ilusaid asju, kuid ilu mõistetakse erinevalt.

Kvaliteetne disain peab lahendama teatud ülesanded:

– see peab müüma, püüdma olla ainulaadne ja jääma meelde. Meie loome silmapaistvaid brände, kodulehte, visuaale, logo, pakendeid ja trükiseid. Mõistame visuaalse samastamise ideed, seepärast toimivad meie süsteemsed lahendused hästi nii tegelikus kui ka võrgukeskkonnas.

Iga projekti puhul rakendame ainulaadset, strateegiapõhist käsitlust!

Enne töö alustamist teeb meie meeskond selgeks ärieesmärgid, mida klient soovib oma brändiga saavutada, määratleb sihtrühma ja analüüsib konkurentsikeskkonda. Pärast saadud andmete analüüsimist koostame strateegia ja seejärel asume kujunduse looma.

6+

Rohkem kui kuus aastat kogemusi digi- ja disainivaldkonnas.

200+

Klienti kõikjal maailmas (Eesti, Leedu, Norra, Rootsi, Soome, Inglismaa ja Venemaa).

80000+

Külastajat kasutab meie ettevõtte loodud tooteid iga päev.

01. Logo kujundamine.

Aitame Teile luua äratuntava logo Teie ettevõttele, teenusele, brändile või tootele.

Koos graafilise logoga esitame ka logo kirjelduse, mis väljendab ettevõtte sõnumit. Logod valmistame vektorgraafikas, et tagada selle teravuse ja kvaliteedi erinevates suurustes.

Kodulehe loomise protsess

+
 • Lähteülesande püstitus
 • Strateegia koostamine
 • Konkurentide analüüs
 • Logo kujundamine, kuni 3 erinevat kavandit
 • Kavandi ümbertöötlus, lähtuvalt kliendi soovist
 • Lansseerimine

al. 150€

Hinnavahemik

3 - 10 päeva

Tähtaeg

02. Brändingu ja identiteedi loomine.

Aitame Teie ettevõttele luua kordumatu ning personaalse stiili, mis annab võimaluse jõuda uuele arengutasemele.

Bränding ei ole ainult logo, visiitkaart ja pastakas, see on võti, mis annab Teile eelise nii Teie praeguses valdkonnas, kui ka ettevõtte arendamisel.

Kodulehe loomise protsess

+
 • Lähteülesande püstitus
 • Brändistrateegia ja positsioneerimine
 • Brändi lugu ja nimi
 • Visuaalse identiteedi loomine
 • Brandbooki (CVI) loomine
 • Lansseerimine

al. 1000€

Hinnavahemik

30 - 60 päeva

Tähtaeg

Meie eesmärk on olla partner, kes kuulab ja mõtleb Teiega kaasa.

Koostöös oleme võimelised ellu viima ka kõige hullumeelsemaid ideid! Meie klientideks on nii väiksed, kui ka suured ja rahvusvahelised ettevõtted.

Loome kasuliku lahendusi, mida on meeldiv tarbida.

Iga meie projekt on uurimus. Me analüüsime ettevõtte tegevust, inimeste harjumusi ja vajadusi.

Kas tänapäeval kodulehe tegemine on investeering?

Paljud ettevõtjad arvavad, et kodulehe tegemine on kulukas protsess, mis ei hakka kunagi kasumit teenima. Aga kas see peab nii olema?

Meie usume, et läbimõeldud veebileht on investeering! Miks?

+

Me alati rõhutame, et koduleht on investeering ettevõtte edusse, mis võib panustatud raha mitmekordselt tagasi tuua. Kuid suhtumisega “valin kõige odavama pakkumise” ei tasu loota, et investeering toob tagasi suurt kasumi.

Tänapäeval ettevõtted ostavad järelmaksuga kinnisvara, autosid, tehnikat ja mööblit, et oma ärisse investeerida. Ka kodulehe tegemine on investeering vähemalt 3-5 aastaks. Pärast seda on tavaliselt vaja teha vaid kerge värskendus (kujundus, sisu, funktsionaalsus jne), mis ei ole kuigi kallis protsess.

Professionaalne ja turunduslikult läbimõeldud koduleht võib Teie äri käivet suurendada näiteks 50, 100, 1000, 10 000€ võrra kuus. Kõik see sõltub sellest, kui hästi koduleht on valmistatud, optimeeritud ja turundatud. Usaldage oma kodulehe tegemine professionaalide kätesse.

Mis on logo kujundamine?

+

Logo on graafiline märk, mille kuju tuleneb objektist, mida ta üritab kajastada või millega ta seostub. Ta väljendab kas ettevõtte, institutsiooni, organisatsiooni, idee, sündmuse või toote põhiolemust.

Logo ülesanne on avalikkuse ees eristada logo omanikku konkurentidest, sest logo kujundus mõjutab kõigi ettevõtte andmekandjate kujundust, olgu selleks visiitkaardid, blanketid, erinev reklaam või kodulehe disain. Logo on aluseks kogu firmastiili kujunduse väljatöötamisele.

Tänapäeval on hästi teostatud logo disain väga oluline. Logo kujundamine, alustades ideest kuni toimima hakkamiseni, on väga töö- ja ajamahukas protsess.

Korduma kippuvad küsimused

+

Mis on turunduslike elementide läbitöötamine?
Turunduslikud elementid on tegevusele kutsungid, väärtuspakkumised, inimese suunamine hinnapäringu või ostu lehele.

Mis on konkurentsianalüüs?
Konkurentsianalüüs annab täpse ülevaate konkurentsisituatsioonist vaadeldaval turul. Mis on konkurentide eelised meie toote ees.

Mis on lähteülesanne?
Lähteülesandes on kirjeldatud tegevused, mida soovib Tellija kodulehe valmistamise raames hankida.

Mis on kohanduv veebileht?
Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab Teie kodulehe kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebilehest erinevaid versioone mistahes seadmetele. Kohanduv veebileht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Mis on WordPress?
WordPress on maailma kõige suurema kasutajaskonnaga sisuhaldussüsteem. Hõivates 59% kogu turust. WordPressiga saab luua lihtsaid blogisi, ärilehti, e-poode või mis tahes muud tüüpi veebilehti.

Millist kliendituge ma saan Avday digiagentuurist?

Meie käest saab peale kodulehe valmimist kaasa ka klienditoe. Peale kodulehe valmimist on kliendi kodulehel muudatuste tegemine hinnakirja alusel. Tunnihinde põhiselt on hinna kalkuleerimine.

Kas annate enda tööle ka garantii?
Meie tehtud tööle anname 2-5 aastat garantii, ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Kas pakute ka kodulehe hooldust?
Me pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Hooldust tehakse vähemalt kaks korda aastas. Kui kodulehe valmistamine on tellitud meie poolt siis igale hooldustöödele anname soodustuse.

Oleme avatud uutele partnerlustele.
Jaga oma ideed meie meeskonnaga!

Räägi oma ideest lähemalt >