Свяжитесь с нами:

hello@avday.ee

(+372) 53045519

Интернет-маркетинг: цифровая реклама и оптимизация сайтов.

У нас многолетний опыт комплексного продвижения брендов.

Подробнее >

Вы делаете бизнес, мы делаем ваш бизнес видимым.

Мы предлагаем нашим клиентам только самые эффективные инструменты.

Список наших услуг включает в себя: оптимизацию веб-сайтов (SEO), контекстную рекламу Google Реклама (Adwords), медийную рекламу и SMM (маркетинг в социальных сетях). Умелое использование этих инструментов - залог успешной рекламы вашего бренда.

За 6 лет мы накопили большой управленческий и креативный опыт.

Каждый разработанный нами продукт не только решает задачи бизнеса и целевой аудитории. Мы создаем продукты, в которые люди влюбляются. Мы обеспечиваем качество на каждом этапе работы и подтверждаем это гарантией.

6+

У нас более 6 лет опыта в digital и design сфере. Мы работаем с 2012 года.

200+

Клиентов по всему миру (Эстония, Литва, Норвегия, Швеция, Финляндия, Англия и Россия).

80000+

Посетителей ежедневно используют сервисы, разработанные нашей компанией.

01. Оптимизация веб-сайта (SEO).

Мы поднимем ваш сайт в ТОП 10 поисковых систем Яндекс и Google, при необходимости выполним аудит сайта.

Хорошая оптимизация веб-сайта повышает его видимость в результатах поиска. Это принесет больше трафика на ваш сайт и повысит узнаваемость вашего бизнеса и бренда.

Процесс оптимизации веб-сайта

+
 • Брифинг
 • Создание маркетинговой стратегии
 • SEO аудит сайта клиента
 • Анализ конкурентов и SEO аудит
 • Анализ ключевых слов
 • Создание контента (маркетинговые тексты)
 • Оптимизация сайта (техническое SEO)
 • Внешняя оптимизация сайта
 • Настройка Google Analytics
 • Ежемесячные отчеты и статистика

от. 500€

Стоимость

от. 90 дней

Срок

02. Контекстная реклама или Google Adwords.

Мы создаем, планируем и управляем рекламными кампаниями Google AdWords.

Google Adwords - это одна из наиболее эффективных форм рекламы, когда реклама распространяется только на тех, кто заинтересован в вашем продукте или услуге.

Процесс создания рекламы

+
 • Брифинг
 • Создание маркетинговой стратегии
 • SEO аудит сайта клиента
 • Märksõnade analüüs
 • Reklaamikampaania planeerimine
 • Reklaamikampaania loomine
 • Reklaamikampaania haldamine
 • Google analytics seadistamine
 • Igakuised raportid ja statistika

от. 200€

Стоимость

от. 30 дней

Период

Наша цель - быть партнером, который предлагает лучшие решения.

Koostöös oleme võimelised ellu viima ka kõige hullumeelsemaid ideid! Meie klientideks on nii väiksed, kui ka suured ja rahvusvahelised ettevõtted.

club hollywood - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminelaitse graniitvilla - club hollywood - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminebörg kinnisvara - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminesillamäe haigla - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimine
marimarta - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminetauno kangro - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimineckf kinnisvara - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimineeviko - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimine
rtg projekt - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminerattad24- internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimineconex - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeeriminewindair - internetiturundus, reklaam, kodulehe optimeerimine

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate vastused kõige enam korduvatele küsimustele. Kui Teil ei õnnestunud leida vajalikku infot siis kindlasti võtke meiega ühendust.

Mis on internetiturundus?

+

Internetiturundus on toodete või teenuste turundamine ja müügi suurendamine digivaldkonna kaudu. Selleks võidakse kasutada nii oma kodulehte kui ka muid kanaleid.

Internetiturunduse alla kuuluvad:
1. PPC - suunatud reklaamid otsingumootorite tulemuste lehel, bannerid, ajaveebid, interaktiivsed reklaamid;
2. SMM - turundus sotsiaalmeedia kaudu, reklaamivõrgustikud;
3. E-mail turundus, ehk otsepostitus e-maili teel.

Mis on kodulehe optimeerimine otsingumootoritele (SEO)?

+

Kodulehe optimeerimine (ingl search engine optimization, lühend SEO) on kodulehe nähtavuse suurendamine otsingumootori tulemustes. Näiteks, kui Teie potentsiaalne klient otsib teavet teatud toote/teenuse kohta, siis 90% juhtudest avab ta esmalt Google’i otsingumootori ja sisestab märksõnad. Ettevõtted, mis asuvad esimesel leheküljel, saavad 92% kogu Google’i liiklusest, aga need ettevõtted, mis ei asu Google’i esilehel, saavad ainult 6% kogu Google’i liiklusest.

Statistika järgi üle 92% inimestest piirdub ainult esilehega:
92% - esimesel lehel;
5% - teisel lehel;
1% - kolmandal lehel.

Ääretult oluline on iga ettevõtte, toodet või teenust puudutava märksõna otsingu puhul jõuda otsingutulemuste esilehele. Kodulehe optimeerimise eripäraks on see, et selle teostamine nõuab suuremal või vähemal määral kodulehe muutmist, sealhulgas mitmete pealkirjade ja sisutekstide muutmist ja ümberpaigutamist.

Kodulehe optimeerimise suurimaks plussiks on see, et saame kasvatada väga asjakohaste sõnade otsinguid Teie veebilehel kordades!

Mis on Google'i reklaam (Google Adwords)?

+

Google Adwords klikipõhise reklaami näol on tegu ühe efektiivseima reklaamiliigiga. Google’i reklaami abil olete klientidele nähtav just siis, kui nad otsivad Google’ist Teie pakutavaid teenuseid või tooteid. Google reklaami kampaaniaid saab korralda minutitäpsuse ajastusega sihtida meetritäpsusega regiooni ning kohandada valitud segmentidele. Võrreldes tavapäraste internetireklaami meetoditega võimaldab Google Adwords vähendada "reklaamimüra" ning jõuda täpselt nende klientideni, kes sellest teenusest huvitatud on.

Google reklaamiga saate kiiresti tuua oma kodulehele uusi külastajaid ja suurendada päringute arvu/müüki. Eestis on Google Adwords tänapäeval üks tõhusamaid viise jõuda potentsiaalse kliendini.

Kuidas Google’i reklaam töötab?
Otsingureklaamid ilmuvad Google’i otsingutulemustest ülalpool, kui inimesed otsivad tooteid ja teenuseid, mida pakute just Teie. Adwords’i eelis on see, et maksate vaid siis, kui inimene klõpsab Teie reklaamile. Ühe kliki hind on tavaliselt 0.10€ ja 1.5€ vahemikus.

Mis on sotsiaalmeedia turundus?

+

Sotsiaalmeedia turundus on hoogsalt populaarsust kogunud turundusviis. Sotsiaalmeedia ei ole samas ühepoolne info edastamine - see tähendab suhtlust nii enda klientide kui ka teiste huvigruppidega. Tänapäeval enamus ettevõtetest on Facebook’is ja Instagram'is tänaseks esindatud, kuid puudub paljudel sotsiaalmeedia strateegia.

Sotsiaalmeedia võimaldab reklaami valitud sihtrühmale täpselt suunata ja annab mõõdetavaid tulemusi. Sotsiaalmeedia turundus on edukas tänu laiale kasutajaskonnale.

Sotsiaalmeedia turunduse eesmärgid:
1. Uudiste ja info jagamine – sotsiaalmeedia abil on uudiste ja info jagamine palju lihtsam ja kiirem kui teiste meediakanalite kaudu. Kommentaarid ja jagamised näitavad, milline info on su fännidele olulisem.

2. Tarbijakampaaniad – kampaaniates osalemine on sotsiaalmeedias eriti populaarne, tuues hulgaliselt uusi järgijaid. Tuleb kostitada oma fänne aeg-ajalt uute pakkumiste ja kampaaniatega, et hoida neid huvitatuna.

Мы открыты для новых знакомств. Поделитесь своими идеями с нашей командой!

Напишите нам >