Свяжитесь с нами:

hello@avday.ee

(+372) 53045519

Графический дизайн, брендинг, UX и UI.

Высоко качественный дизайн увеличивает стоимость любого товара или услуги.

Подробнее >

Все любят красивые вещи, но красоту понимают по-разному.

Качественный и современный дизайн помогает увеличивать продажи.

Все любят красивые вещи, но понятие красоты может отличаться у разных людей, такова наша жизнь. Мы создаем бренды. Понимаем, как выстроить визуальную идентификацию, когда задачи фирменного стиля гораздо масштабнее, чем просто разработка логотипа.

За 6 лет мы накопили большой управленческий и креативный опыт.

Каждый разработанный нами продукт не только решает задачи бизнеса и целевой аудитории. Мы создаем продукты, в которые люди влюбляются. Мы обеспечиваем качество на каждом этапе работы и подтверждаем это гарантией.

6+

У нас более 6 лет опыта в digital и design сфере. Мы работаем с 2012 года.

200+

Клиентов по всему миру (Эстония, Литва, Норвегия, Швеция, Финляндия, Англия и Россия).

80000+

Посетителей ежедневно используют сервисы, разработанные нашей компанией.

01. Разработка логотипа.

Мы поможем Вам создать узнаваемый логотип для вашей компании, услуги, бренда или продукта.

Логотипы выполнены в векторной графике, чтобы обеспечить его четкость и качество в разных размерах.

Процесс создания логотипа

+
 • Брифинг
 • Разработка стратегии
 • Анализ конкурентов
 • Дизайн логотипа, до 3 различных макетов
 • Корректировки в соответствии с пожеланиями заказчика
 • Запуск!

от. 150€

Стоимость

3 - 10 дней

Сроки

02. Разработка брендинга.

Мы поможем Вам создать индивидуальный стиль компании, который даст возможность выйти на новый уровень развития.

Брендинг - это не просто логотип, визитная карточка и ручка, это ключ, который дает Вам преимущество, как в текущей области, так и в развитии бизнеса.

Процесс создания логотипа

+
 • Брифинг
 • Стратегия бренда и позиционирование
 • История бренда и имя
 • Создание визуальной части
 • Создание брендбука (CVI)
 • Запуск!

от. 1000€

Стоимость

30 - 60 дней

Сроки

Наша цель - быть партнером, который предлагает лучшие решения.

В процессе сотрудничества мы можем реализовать самые безумные идеи! Нашими клиентами являются как малые, так и крупные и международные компании.

В проектах мы применяем особый подход, основанный на стратегии!

Каждый наш проект — это исследование. Мы анализируем привычки и потребности людей и создаем полезные продукты, которыми приятно пользоваться.

Kas tänapäeval kodulehe tegemine on investeering?

Paljud ettevõtjad arvavad, et kodulehe tegemine on kulukas protsess, mis ei hakka kunagi kasumit teenima. Aga kas see peab nii olema?

Meie usume, et läbimõeldud veebileht on investeering! Miks?

+

Me alati rõhutame, et koduleht on investeering ettevõtte edusse, mis võib panustatud raha mitmekordselt tagasi tuua. Kuid suhtumisega “valin kõige odavama pakkumise” ei tasu loota, et investeering toob tagasi suurt kasumi.

Tänapäeval ettevõtted ostavad järelmaksuga kinnisvara, autosid, tehnikat ja mööblit, et oma ärisse investeerida. Ka kodulehe tegemine on investeering vähemalt 3-5 aastaks. Pärast seda on tavaliselt vaja teha vaid kerge värskendus (kujundus, sisu, funktsionaalsus jne), mis ei ole kuigi kallis protsess.

Professionaalne ja turunduslikult läbimõeldud koduleht võib Teie äri käivet suurendada näiteks 50, 100, 1000, 10 000€ võrra kuus. Kõik see sõltub sellest, kui hästi koduleht on valmistatud, optimeeritud ja turundatud. Usaldage oma kodulehe tegemine professionaalide kätesse.

Mis on logo kujundamine?

+

Logo on graafiline märk, mille kuju tuleneb objektist, mida ta üritab kajastada või millega ta seostub. Ta väljendab kas ettevõtte, institutsiooni, organisatsiooni, idee, sündmuse või toote põhiolemust.

Logo ülesanne on avalikkuse ees eristada logo omanikku konkurentidest, sest logo kujundus mõjutab kõigi ettevõtte andmekandjate kujundust, olgu selleks visiitkaardid, blanketid, erinev reklaam või kodulehe disain. Logo on aluseks kogu firmastiili kujunduse väljatöötamisele.

Tänapäeval on hästi teostatud logo disain väga oluline. Logo kujundamine, alustades ideest kuni toimima hakkamiseni, on väga töö- ja ajamahukas protsess.

Korduma kippuvad küsimused

+

Mis on turunduslike elementide läbitöötamine?
Turunduslikud elementid on tegevusele kutsungid, väärtuspakkumised, inimese suunamine hinnapäringu või ostu lehele.

Mis on konkurentsianalüüs?
Konkurentsianalüüs annab täpse ülevaate konkurentsisituatsioonist vaadeldaval turul. Mis on konkurentide eelised meie toote ees.

Mis on lähteülesanne?
Lähteülesandes on kirjeldatud tegevused, mida soovib Tellija kodulehe valmistamise raames hankida.

Mis on kohanduv veebileht?
Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab Teie kodulehe kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebilehest erinevaid versioone mistahes seadmetele. Kohanduv veebileht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Mis on WordPress?
WordPress on maailma kõige suurema kasutajaskonnaga sisuhaldussüsteem. Hõivates 59% kogu turust. WordPressiga saab luua lihtsaid blogisi, ärilehti, e-poode või mis tahes muud tüüpi veebilehti.

Millist kliendituge ma saan Avday digiagentuurist?

Meie käest saab peale kodulehe valmimist kaasa ka klienditoe. Peale kodulehe valmimist on kliendi kodulehel muudatuste tegemine hinnakirja alusel. Tunnihinde põhiselt on hinna kalkuleerimine.

Kas annate enda tööle ka garantii?
Meie tehtud tööle anname 2-5 aastat garantii, ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Kas pakute ka kodulehe hooldust?
Me pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Hooldust tehakse vähemalt kaks korda aastas. Kui kodulehe valmistamine on tellitud meie poolt siis igale hooldustöödele anname soodustuse.

Мы открыты для новых знакомств. Поделитесь своими идеями с нашей командой!

Напишите нам >