Создание и разработка веб-сайтов, дизайн и Интернет-маркетинг.

Digital-агентство AVDAY

Мы занимаемся созданием сайтов и интерфейсов, брендингом и развиваем проекты в digital сфере.

Kerige alla >

Подробнее

За 6 лет мы накопили успешный управленческий и креативный опыт.

Каждый разработанный нами продукт не только решает задачи бизнеса и целевой аудитории. Мы создаем решения, в которые люди влюбляются и обеспечиваем качество на каждом этапе работы.

6+

У нас более 6+ лет опыта в digital и design сфере. Мы работаем с 2012 года.

200+

Клиентов по всему миру (Эстония, Латвия, Литва, Норвегия, Швеция, Финляндия, Англия и Россия).

80000+

Посетителей ежедневно используют сервисы, разработанные нашей компанией.

Наши решения полностью соответствуют целям и задачам заказчика.

Мы создаем решения, которые приносят желаемый результат и создают благоприятный имидж вашей компании.

01. Создание веб-сайтов

Подробнее >
Мы создаем веб-сайты с комплексной стратегией, индивидуальным дизайном и мобильной версией.

02. Создание интернет-магазинов

Подробнее >
Мы создаем интернет-магазины, которы оснащены всем необходимым для онлайн-торговли в режиме реального времени.

03. Дизайн и брендинг

Подробнее >
Мы создаем и развиваем бренды, веб-сайты, визуальные элементы, логотипы, упаковку и публикации.

04. Маркетинг

Подробнее >
Многолетний опыт комплексного продвижения брендов позволяет нам рекомендовать своим клиентам самые эффективные инструменты для развития компании.

Наша цель - быть партнером, который предлагает лучшие решения.

В процессе сотрудничества мы можем реализовать самые безумные идеи! Нашими клиентами являются как малые, так и крупные и международные компании.

В проектах мы применяем особый подход, основанный на стратегии!

Каждый наш проект — это исследование. Мы анализируем задачи бизнеса, привычки и потребности людей и создаем полезные сервисы, которыми приятно пользоваться.

Kas tänapäeval kodulehe tegemine on investeering?

Paljud ettevõtjad arvavad, et kodulehe tegemine on kulukas protsess, mis ei hakka kunagi kasumit teenima. Aga kas see peab nii olema?

Meie usume, et läbimõeldud veebileht on investeering! Miks?

+

Me alati rõhutame, et kodulehe valmistamine on investeering ettevõtte edusse, mis võib panustatud raha mitmekordselt tagasi tuua. Kuid paljud ettevõtjad arvavad, et kodulehe tegemine on imelihtne, ja saavad sellega sageli ise hakkama, kuid üsna pea selgub, et koduleht ei anna siiski soovitud tulemust. Kujundus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja päringute hulk on pea olematu. Selleks, et kodulehest saaks võimas tööriist, peab selle arendamine põhinema analüüsil ja strateegial. Kodulehe võib luua ka strateegiata, kuid sel juhul ei aita see teil äritegevust arendada. Suhtumisega “valin kõige odavama pakkumise” ei tasu loota, et investeering toob tagasi suurt kasumi.

Me usume, et professionaalne ja turunduslikult läbimõeldud koduleht võib Teie äri käivet suurendada näiteks 50, 100, 1000, 10 000€ võrra kuus. Kõik see sõltub sellest, kui hästi koduleht on valmistatud, optimeeritud ja turundatud.

Kui palju maksab kodulehe tegemine?

+

Kodulehe tegemise hind sõltub sellest, kui keeruline on kodulehe loomine, milline on selle funktsionaalsus, kujundus ja eesmärk. Samas hind sõltub ka kodulehe lõpptulemusest – kas kodulehe tegemine on lihtsalt visiitkaardi tüüpi lahendus või on turunduslikult läbimõeldud ja tervikliku strateegiaga, mis tagab ettevõtte jätkusuutlikkuse ja pikaaegse turul püsimise. Hinnapakkumise koostamisel arvestame Tellija vajadusi, kodulehe tegemise töömahtu ja lahenduse tüüpi.

Iga kliendi soov ja ettekujutus on eriline ning seepärast ongi meil raske enne kliendiga vestlemist öelda täpset töö maksumust. Vestluse alusel kujuneb igale kliendile individuaalne hind.

Miks on kodulehe tegemine vajalik?

+

Internetti kasutavate inimeste hulk kasvab iga päevaga. Üha rohkem inimesi otsib vajalikke kaupu ja teenuseid interneti kaudu. Koduleht ei nõua isiklikku kohalviibimist. Kõik soovijad saavad ettevõtte kohta vajalikku teavet ning neil on võimalik igal ajal tooteid või teenuseid tellida.

Tänapäeval kodulehe tegemine peab sisaldama: konkurentide ja sihtrühma analüüsi, loomise strateegiat, individuaalset kujundust, arusaadavat funktsionaalsust, mugavat sisuhaldustarkvara süsteemi, otsingumootorite optimeerimist ja mobiiliversiooni. Selline koduleht loob võimaluse uute klientide leidmiseks, aidates Teie äri arengule kaasa.

Miks tasub pöörduda meie poole?

+

Iga meie tegevuse alus on projekti süvaanalüüs. Enne töö alustamist teeb meie meeskond selgeks ärieesmärgid, mida klient soovib kodulehega saavutada, määratleb sihtrühma ja analüüsib konkurentsikeskkonda. Pärast saadud andmete analüüsimist koostame strateegia ja seejärel asume kodulehte valmistama. Meie kodulehed on põhjalikult läbi mõeldud ning vastavad täielikult kliendi tegevuse eesmärkidele ja ülesannetele.

Meie põhimõtted:

1. Tähtaeg - oleme oma võimalustes kindlad ja kehtestame üksnes realistlikke tähtaegu, millega tagame projekti täieliku lõpuleviimise kokkulepitud ajaks.

2. Kujundus - kodulehe valmistamisel kasutame kujunduse loomiseks üksnes kõige uuemaid meetodeid. Tulemus ei ole pelgalt ilus tavapärane pilt, vaid konkreetselt kliendi tegevusvaldkonnas katsetatud ainulaadne lahendus.

3. Kasum
- kodulehe loomisel arvestame kliendi tegevusvaldkonda ja anname endast parima, et võimalikult paljud kodulehe külastajad teeksid just seal päringu.

4. Without Borders - valmistame nii lihtsaid kui ka keerukaid kodulehti.

5. Tulemus - me ei paku kunagi midagi sellist, mille üle lõpuks ise uhkust ei tunne. Püüdleme selle poole, et meie portfoolio koosneks üksnes parimatest töödest.

Muud korduma kippuvad küsimused

+

Mis on turunduslike elementide läbitöötamine?
Turunduslikud elementid on tegevusele kutsungid, väärtuspakkumised, inimese suunamine hinnapäringu või ostu lehele.

Mis on konkurentsianalüüs?
Konkurentsianalüüs annab täpse ülevaate konkurentsisituatsioonist vaadeldaval turul. Mis on konkurentide eelised meie toote ees.

Mis on lähteülesanne?
Lähteülesandes on kirjeldatud tegevused, mida soovib Tellija kodulehe valmistamise raames hankida.

Mis on kohanduv veebileht?
Tegemist on väga olulise vahendiga, mis võimaldab Teie kodulehe kaudu toimuvat müüki suurendada. Suudame luua veebilehest erinevaid versioone mistahes seadmetele. Kohanduv veebileht on neli korda odavam kui mobiilseadme lisaversiooni loomine.

Mis on WordPress?
WordPress on maailma kõige suurema kasutajaskonnaga sisuhaldussüsteem. Hõivates 59% kogu turust. WordPressiga saab luua lihtsaid blogisi, ärilehti, e-poode või mis tahes muud tüüpi veebilehti.

Millist kliendituge ma saan Avday digiagentuurist?
Meie käest saab peale kodulehe valmimist kaasa ka klienditoe. Peale kodulehe valmimist on kliendi kodulehel muudatuste tegemine hinnakirja alusel. Tunnihinde põhiselt on hinna kalkuleerimine.

Kas annate enda tööle ka garantii?
Meie tehtud tööle anname 2-5 aastat garantii, ning juhul, kui kuskil leitakse viga, parandame selle tasuta ja garantii korras.

Kas pakute ka kodulehe hooldust?
Me pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Hooldust tehakse vähemalt kaks korda aastas. Kui kodulehe valmistamine on tellitud meie poolt siis igale hooldustöödele anname soodustuse.

Мы открыты для новых знакомств. Поделитесь своими идеями с нашей командой!

Напишите нам >